Пластично осветлување

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. е водечки производител, снабдувач на широк опсег на Пластично осветлување in Taiwan. Ние се придржуваат кон духот "Солидарност, борба, иновации и работа посветеност", нашата компанија има положено ISO за управување со квалитетот сертификат, сите производи имаат сертификат. Види ги задоволи клиентите, како нашиот објект, видете на барањата на пазарот како насока и постојано подобрување на квалитетот и развој на нови производи. Нашата цел е квалитет прво, кредитна состојба, победи на пазарот. Ние инсистираме во добар квалитет, добар кредит, добра услуга и конкурентна цена и соработувал со клиентите. Добредојдовте на сите пријатели дојде да контактирате со нас за да се воспостави деловни односи.
Нашите главни производи се

Пластично осветлување

. Да се ​​почитуваат "добра волја" принципот на услугата, "заедничка корист" принципот на соработка, строго се провери квалитетот, се придржуваат до "норми" на корпоративно размислување, ние се надеваме да имаат искрена соработка со пријатели од сите сфери на животот и да си одат рака под рака .
  • Пластично осветлување - 3-1-4,GM-P1
Пластично осветлување
модел - 3-1-4,GM-P1
Стандарден производ
  1. Материјал:Компјутер+ABS
  2. Боја:според вашата потреба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. Навремена испорака
  5. Потекло:Тајван
  6. Големина:30см*30см
Оваа капа од пластична ламба се користи за улични светилки.
Силната стабилност може да ја заштити ламбата со децении.
ГМ се посветуваат на производство на капаци за светилки за многу години и во денешно време барањата се зголемуваат.Ќе развиеме се повеќе и повеќе видови на светилки за да ги собереме целите’побарувачка.
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
3-1-4,GM-P1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластично осветлување производителот и Пластично осветлување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-1,GM-PCR
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластично осветлување производителот и Пластично осветлување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-2,GM-P2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластично осветлување производителот и Пластично осветлување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-3,GM-P3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластично осветлување производителот и Пластично осветлување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-5,GM-P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings