Пластичен прстен за обложување

Искористат од нас прекрасна и корисни колекција на висок квалитет Пластичен прстен за обложување кои се фабрикувани од светска класа основниот материјал. Асистентката со тим од квалификувани професионалци, GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. нуди овие во различни форми и големини. Дел форма ова, ние ги презентираме овие во двете стандардни и кориснички избори. Овие се фабрикувани од страна на нашите високо квалификувани професионалци користење врховен одделение материјална и најнова технологија, како на меѓународните стандарди за квалитет.
Ние можеме да снабдување

Пластичен прстен за обложување

според клиент дизајни. Ние, исто така може да ви обезбеди најновите каталог со конкурентна цена. Ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.
  • Пластичен прстен за обложување - 3-1-1,GM-PCR
Пластичен прстен за обложување
модел - 3-1-1,GM-PCR
  1. Материјал:ПВЦ
  2. Боја:според тебе треба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. Навремена испорака
  5. Големини и дизајни може да се прилагодат
  6. Потекло:Тајван

Ние excel во производство на сите видови на пластични капак прстен,кои се користат во различни шишиња.
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
3-1-1,GM-PCR
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластичен прстен за обложување производителот и Пластичен прстен за обложување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-2,GM-P2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластичен прстен за обложување производителот и Пластичен прстен за обложување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-3,GM-P3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластичен прстен за обложување производителот и Пластичен прстен за обложување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-4,GM-P1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластичен прстен за обложување производителот и Пластичен прстен за обложување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-5,GM-P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings