Покривка од светилка

Ние производство, снабдување и извоз убава и елегантна Покривка од светилка. А ние нудиме најдобри работни односи со нашите клиенти, со многу пријателски и познавања трговски претставници. Ние, исто така имаат строги 3-чекор контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди сте добивање на највисок квалитет на производи направени.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Покривка од светилка

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
  • Покривка од светилка - 3-1-5,GM-P
Покривка од светилка
модел - 3-1-5,GM-P
Стандарден производ
  1. Материјал:Компјутер+ABS
  2. Боја:според вашата потреба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. Навремена испорака
  5. Потекло:Тајван
  6. Големина:Дијаметар 30 см
Оваа капа од пластична ламба се користи за улични светилки и може да се види во југоисточна Азија.
Силната стабилност може да ја заштити ламбата со децении.
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
3-1-5,GM-P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Покривка од светилка производителот и Покривка од светилка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-1,GM-PCR
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Покривка од светилка производителот и Покривка од светилка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-2,GM-P2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Покривка од светилка производителот и Покривка од светилка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-3,GM-P3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Покривка од светилка производителот и Покривка од светилка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-4,GM-P1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings