Пластична светилка за корица

Како еден од производители, добавувачи и извозници на Пластична светилка за корица, Фабрика се наоѓа во Taiwan. нашата мисија е да се пионери на хај-тек индустрија со доставување долгорочна вредност на клиентите, вработените и партнерите преку продолжи иновации и квалитет во сите аспекти на нашиот бизнис. Ние продолжува да иновираат, да се изгради и да ги донесе на пазарот врвните. ве молиме контактирајте не токму сега!
Ние може да ги поддржи нови дизајни според барањата на клиентите; нашите

Пластична светилка за корица

е да ја исполниме нашата потенцијал да се обезбеди највисок квалитет на услуга. За повеќе информации за нашите производи, ве молиме не брзајте да ги пребарувате преку нашата веб страница или да ни дадат покана, би сакале да бидат на услуга наскоро.
  • Пластична светилка за корица - 3-1-2,GM-P2
Пластична светилка за корица
модел - 3-1-2,GM-P2
Стандарден производ
  1. Материјал:Компјутер+ABS
  2. Боја:според вашата потреба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. Навремена испорака
  5. Потекло:Тајван
  6. Големина:30см*30см
Оваа капа од пластична ламба се користи за улични светилки.
Силната стабилност може да ја заштити ламбата со децении.
Ова е најсветлиот и најтранспарентен производ на сите светла.
Овој дизајн може да обезбеди најдобра леснотија.
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
3-1-2,GM-P2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластична светилка за корица производителот и Пластична светилка за корица снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-1,GM-PCR
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластична светилка за корица производителот и Пластична светилка за корица снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-3,GM-P3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластична светилка за корица производителот и Пластична светилка за корица снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-4,GM-P1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластична светилка за корица производителот и Пластична светилка за корица снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
3-1-5,GM-P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings