Лента со касета

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Лента со касета in Taiwan која има висок квалитет и разни бои. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Лента со касета

со подложување на нашите производи на строги контрола на квалитетот мерки во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Лента со касета - 2-1-1,GM-13H-X
Лента со касета
модел - 2-1-1,GM-13H-X
Дијаметар на прирабница:13 инч(330 ММ)
Ширина на трака:96,150 ММ
Внатрешно јадро:60MM
Вратило:25,75MM
Формирање тип: Повеќе-парчиња во комбинација
  1. Материјал:ХИПС,Компјутер,ABS
  2. Боја:Црно
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
Овој џамбо-големина пластична ролна е специјално дизајнирана за SMD превозникот ленти производители и има силна носивост да го издржат тежината на превозникот лента од неколку стотици метри!
Исто така,има доволно места за различни етикети и да се обезбеди силна издржливост.
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
2-1-1,GM-13H-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Лента со касета производителот и Лента со касета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-2,GM-15123
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Лента со касета производителот и Лента со касета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-3,GM-17A-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Лента со касета производителот и Лента со касета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-4,GM-22A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings