Лента за носење на носачи

Ние би сакале да биде вашиот сигурен Taiwan Лента за носење на носачи производителот, набавувачот и извозник, и фабриката. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Нашата тајна на успехот е политика нашиот менаџмент на се почитуваат на деловната етика во своето занимаваат со клиентите. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Лента за носење на носачи

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
  • Лента за носење на носачи - 2-1-2,GM-15123
Лента за носење на носачи
модел - 2-1-2,GM-15123
Дијаметар на прирабница:15 инч(380MM)
Ширина на трака:123MM
Внатрешно јадро:175MM
Вратило:77MM
Формирање тип:Повеќе-парчиња во комбинација
  1. Материјал:ХИПС
  2. Боја:Црно,Сина&Прилагодено.
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
Овој џамбо-големина пластична ролна е специјално дизајнирана за SMD превозникот ленти производители и има силна носивост да го издржат тежината на превозникот лента од неколку стотици метри!
Овој тип е најдобриот избор за економијата.
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
2-1-2,GM-15123
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Лента за носење на носачи производителот и Лента за носење на носачи снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-1,GM-13H-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Лента за носење на носачи производителот и Лента за носење на носачи снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-3,GM-17A-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Лента за носење на носачи производителот и Лента за носење на носачи снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-4,GM-22A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings