Пакување со касета

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот, извозникот и фабрика во Taiwan of Пакување со касета кои се извори од сигурни продавачите на пазарот. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Нашите производи се прецизно дизајниран со голема грижа од страна на нашите прекрасен тим со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашите производи се исто така познати по своите одличен квалитет, брза услуга и прифатлива цена. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Prefroming во согласност со принцип на "во однос на квалитетот, како број 1, искрена соработка, проширување на иновациите и нагласок извршување" нашата компанија добредојде домашни и странски стари и нови пријатели да се консултираат нашите

Пакување со касета

.
  • Пакување со касета - 2-1-4,GM-22A
Пакување со касета
модел - 2-1-4,GM-22A
Дијаметар на прирабница:20 инч(508 ММ)
Ширина на трака:96,150 ММ
Внатрешно јадро:165MM
Вратило:75MM
Формирање тип: Повеќе-парчиња во комбинација
  1. Материјал:ХИПС,ABS
  2. Боја:Бело,Црно,Сина&Прилагодено.
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
Овој џамбо-големина пластична ролна е специјално дизајнирана за SMD превозникот ленти производители и има силна носивост да го издржат тежината на превозникот лента од неколку стотици метри!
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
2-1-4,GM-22A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пакување со касета производителот и Пакување со касета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-1,GM-13H-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пакување со касета производителот и Пакување со касета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-2,GM-15123
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пакување со касета производителот и Пакување со касета снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
2-1-3,GM-17A-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings