Ролна пластика

Ние сме експерт Taiwan производителот, набавувачот и фабриката, која е искусен за производство Ролна пластика производи итн Наша цел е им служи на нашите клиенти во најдобрите квалитет на производите, конкурентна цена со брза испорака. Раст на клиентите е нашиот раст и ние би сакале да се создаде заемна корист за друг во долгорочна соработка. Ние секогаш се обезбеди посветен производи преку контрола на квалитетот и да ја задржите за да се одгледуваат стручни работници. Ве молиме да бидат слободни да контактирате со нас за повеќе детали.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

Ролна пластика

од нашите производи.
  • Ролна пластика - 1-3-4,GM-10B-X
Ролна пластика
модел - 1-3-4,GM-10B-X
Дијаметар на прирабница:10 инч(254MM)
Ширина на трака:16 ММ
Внатрешно јадро:60MM
Вратило:13MM
Формирање тип:Две парчиња комбиниран тип.
  1. Материјал:ХИПС/PS/ABS
  2. Боја:Бело,Црна или прилагодена.
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
Овој посебен изглед на ролна е оригинален од Европа.
Прашањата се добредојдени.

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
1-3-4,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Ролна пластика производителот и Ролна пластика снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-1,GM-10A-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Ролна пластика производителот и Ролна пластика снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-2,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Ролна пластика производителот и Ролна пластика снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-3,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings