Прецизна ролна

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. е professionalof компании кои развиваат различни спецификации за висок квалитет Прецизна ролна. На технички персонал имаат долга историја на развивање на водечките компании за производи за овие индустрии, кое обезбедува сигурноста на готови производи производи. Ве молиме да бидат слободни да контактирате со нас за повеќе детали.
Нашите

Прецизна ролна

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија. Со долга поврзаност со некои од најдобрите лица во индустријата, ние сме во можност да имаат многу подобра одржи во продажба, како и извори.
  • Прецизна ролна - 1-3-2,GM-10B-X
Прецизна ролна
модел - 1-3-2,GM-10B-X
Дијаметар на прирабница:10 инч(254MM)
Ширина на трака:12 ММ
Внатрешно јадро:60MM
Вратило:13MM
Формирање тип:Две парчиња комбиниран тип.
  1. Материјал:ХИПС/PS/ABS
  2. Боја:Бело,Црна или прилагодена.
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
Оваа големина на SMD пластика е совршен производ со еден ликвидација за доставување на пасивна или активна компонента.
Нејзината висока издржливост на топлина го прави печење
Исто така, можеме да го прилагодиме материјалот за различни цели.
Прашањата се добредојдени.

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
1-3-2,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Прецизна ролна производителот и Прецизна ролна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-1,GM-10A-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Прецизна ролна производителот и Прецизна ролна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-3,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Прецизна ролна производителот и Прецизна ролна снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-4,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings