Пластични ленти

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Пластични ленти кои се формулирани за да одговараат на личните потреби на поединците. Нашата палета е достапен во високо количество и најмногу конкурентни цени. Ние исто така се способни да понудат на целата наша спектар како на барањата на нашите клиенти. Нашите производи е на располагање во многу разумни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Добар квалитет, конкурентна цена

Пластични ленти

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
  • Пластични ленти - 1-3-3,GM-10B-X
Пластични ленти
модел - 1-3-3,GM-10B-X
Дијаметар на прирабница:10 инч(254MM)
Ширина на трака:12 ММ
Внатрешно јадро:60MM
Вратило:13MM
Формирање тип:Еден-парче инјекција.
  1. Материјал:ХИПС/PS/ABS
  2. Боја:Бело,Црна или прилагодена.
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
Оваа големина на SMD пластика е совршен производ со еден ликвидација за доставување на пасивна или активна компонента.

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
1-3-3,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластични ленти производителот и Пластични ленти снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-1,GM-10A-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластични ленти производителот и Пластични ленти снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-2,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластични ленти производителот и Пластични ленти снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-3-4,GM-10B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings