Пластично копче

Ние сме специјализирани во понудата на различни Пластично копче. Ние настојуваме да лидер во оваа индустрија со години искуство во производство, снабдување и извозник на производи во Taiwan. Ние нудиме прилагодени решенија за нашите клиенти да ги задоволат нивните специфични потреби и барања. Ние, исто така, се осигура дека нашите машини се стручно наменети да одговараат на различните барања на поединечните апликации.
Како и оригиналот инвеститорот на

Пластично копче

, Ние се нудат на најконкурентна цена и најдобар квалитет. MOQ преговара, се чувствуваат слободни да не контактирате за цена детали. Исто така, Ние извоз голема quatity да бродот секоја година.
  • Пластично копче - 5-1-1,GM-P
Пластично копче
модел - 5-1-1,GM-P
Пластично копче со позлата
  1. Материјал:PS
  2. Боја:според вашата потреба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. Навремена испорака
  5. Големини и дизајни може да се прилагодат
  6. Потекло:Тајван
Ова прилагодено пластично копче се користи на различни места,како што е далечинскиот управувач,телевизија,WiFi кутија,неблагодарна работа,Патувања,итн.
Со различна боја и позлата,тоа помага да се спречи анти-оксидација во воздухот.
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
5-1-1,GM-P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластично копче производителот и Пластично копче снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
5-1-2,GM-EOP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings