Мали пластични макари

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. е производител и снабдувач на квалитетот на производите, како што се Мали пластични макари и така натаму за повеќе години, кои сме работеле во партнерство со нашите клиенти да се изгради силни сојузи. Нашата репутација за иновативен дизајн, сигурност продолжува да влијае на повеќето критични на носителите на одлуки. Во иднина, ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобрите производи, услуги и поддршка што заслужуваат. Ако имате овој услов, кога ОЕМ или ODM е добредојден!
Ние сме гигант снабдувач на

Мали пластични макари

. Ние сме во потрага за партнер кој може да работи оние бизнис со нас. Сите нашите цени се многу конкурентни. Ако сте заинтересирани, ве молиме контактирајте не.
  • Мали пластични макари - 1-1-1,GM-04A
Мали пластични макари
модел - 1-1-1,GM-04A
Дијаметар на прирабница:4 инчи(100MM)
Ширина на трака:8MM
Внатрешно јадро:100MM
Вратило:13MM
Формирање тип:Еден-парче инјекција.
  1. Материјал:ХИПС
  2. Боја:Сина,Бело.
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
  6. MOQ:300
Оваа мала големина на SMD пластика е совршен производ со еден ликвидација за обезбедување на примероци од носечката лента,пасивни компоненти или други активни компоненти.
Нејзината висока издржливост на топлина го прави печење
Исто така, можеме да го прилагодиме материјалот за различни цели.
Прашањата се добредојдени.

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
1-1-1,GM-04A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа