Пластични филмски ролни

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. е вклучен во производителот, снабдувачот и извозник на квалитет спектар на Пластични филмски ролни фабрика во Taiwan, Кои се дизајнирани со помош на висок степен на суровина што е снабден од нашите ценети продавач база, кои имаат искуство на пазарот. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет. Имаме поради нашиот фокус на квалитетот на производите, прилагодување, процес и нивоа на услуги, како и нашите високо квалификувани услуга. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Пластични филмски ролни

. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!
  • Пластични филмски ролни - 1-5-4,GM-13E-X
Пластични филмски ролни
модел - 1-5-4,GM-13E-X
Дијаметар на прирабница:13 инч(330MM)
Ширина на трака:24 ММ
Внатрешно јадро:100MM
Вратило:13MM
Формирање тип:Две парчиња во комбинација,Ултразвучно-заварување.
  1. Материјал:ХИПС
  2. Боја:Бело,Црна или прилагодена.
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
Овие два дела комбиниран дизајн обезбедува понуда за заштеда на простор со различна ширина.
Лесниот дизајн нуди ниско ниво-цена опција за секој клиент.

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
1-5-4,GM-13E-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластични филмски ролни производителот и Пластични филмски ролни снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-5-1,GM-13A-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластични филмски ролни производителот и Пластични филмски ролни снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-5-2,GM-13B-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластични филмски ролни производителот и Пластични филмски ролни снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-5-3,GM-13D-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластични филмски ролни производителот и Пластични филмски ролни снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-5-5,GM-13F-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
Пластични филмски ролни производителот и Пластични филмски ролни снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во smd-reels.com
1-5-6,GM-13G-X
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings