Празни пластични макари

GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Празни пластични макари кои се sturdily изградени и ценети за нивната преносливост. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
имаме за нашите клиенти висок степен на

Празни пластични макари

производи. Pls ги споделите со нас она што ви треба, ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволи вашето барање, да ви помогне да се движи понатаму во вашиот пат кон успехот. Ние веруваме дека единствен начин да се разликува од конкуренцијата преку услугата.
  • Празни пластични макари - 1-4-1,GM-11.25A
Празни пластични макари
модел - 1-4-1,GM-11.25A
Дијаметар на прирабница:11.25 инч(285MM)
Ширина на трака:8MM
Внатрешно јадро:100MM
Вратило:13MM
Формирање тип:Еден-парче инјекција.
  1. Материјал:ХИПС+GPPS
  2. Боја:Бело,Црна или прилагодена.
  3. Електрични својства:Антистатик,Проводен или Не-антистатик.
  4. Висок квалитет и конкурентни цени
  5. Потекло:Тајван
Ова посебно-големина ролна е широко се користи за многу mounters на европските компании.Постојат три места за етикетирање.
Нејзината висока издржливост на топлина го прави печење
Исто така, можеме да го прилагодиме материјалот за различни цели.
Прашањата се добредојдени.
GUANN-MING PLASTIC INDUSTRIAL CO., LTD.
1-4-1,GM-11.25A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа